۴۱ نكته براي ساخت ۴۱ پوند عضله در شش ماه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

چگونه سریع عضله سازی کنیم ؟

۴۱ نكته براي ساخت ۴۱ پوند عضله در شش ماه

با مطالعه اين مقاله ۴۱ نكته و ايده جالب و کاربردی براي ساخت بيشتر و سريعتر عضلات ياد خواهيد گرفت. آقاي ونيس دلمونته يكي از مشاوران بسيار مشهور بدنسازي در سراسر جهان است او تاكنون به بيشتر از ۵۰۰۰ فرد كمك كرده است تا به وزن ايده‌آل خود برسند.

 

f0415a3a371891416f340455c4fdd886

همچنين او يكي از مشاوران و محققان تناسب اندام است كه به افراد زيادي براي رشد و ساخت عضلات بيشتر كمك كرده است. در اين مقاله او تجربيات و رازهاي خود را براي افزايش ۲۰ كيلو عضله در شش ماه را در اختيار شما قرار مي‌دهد نكته بارز اين تجربيات اين است كه شما بدون هيچ دارو و استروئيدی تنها با تمرينی كه مجموعا زير يك ساعت است به اين نتيجه عالي خواهيد رسيد. بزودي خواهيد فهميد كه اين استراتژي‌ها چگونه به سرعت برايتان عضله خواهند ساخت. ابتدا باید بدانید که بسته به نوع نگاهتان به بدن و ورزش كه به عنوان تفريح يا كار به آن نگاه مي‌كند نبايد از هيچ عنصري براي پيشرفت چشم‌پوشي كنيد. براي مغلوب كردن استپ عضلاني و رسيدن به حجم و تفكيك مناسب به تمام ترفندهايي كه خواهيم گفت نياز خواهيد داشت. درست است كه اين نكات به تنهايي كارايي چنداني نخواهند داشت ولي با تركيب آنها مي‌توانيد شاهد رشد و پيشرفت عضلاني باشيد كه هرگز در گذشته آنرا تجربه نكرده‌ايد.

۱- در هفته ۳ يا ۴ جلسه تمريني يك ساعته مناسب داشته باشيد در همچنين شرايطي مي‌توانيد مطمئن باشيد كه تمريناتتان برايتان زياد و زيانبار نيست.

۲- وزن خود را به پوند (هر پوند ۴۵۲ گرم است) محاسبه كنيد و آنرا در ۱۵ ضرب كنيد تا بدانيد ميزان كالري مورد نياز بدنتان براي افزايش وزن چقدر است.

نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : شنبه 15 آبان 1395 ساعت: 10:54
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها