آموزش استفاده از Android Device Manager برای پیدا کردن گوشی گم شده

ساخت وبلاگ
چکیده :   دستگاه گمشده‌تان را ردیابی، قفل و یا پاکسازی کنید چگونه گوشی گم شده خود را پیدا کنیم؟ گم شدن تلفن ... با عنوان : آموزش استفاده از Android Device Manager برای پیدا کردن گوشی گم شده بخوانید :

 گوشی گم شده

دستگاه گمشده‌تان را ردیابی، قفل و یا پاکسازی کنید

چگونه گوشی گم شده خود را پیدا کنیم؟ گم شدن تلفن هوشمند یکی از بدترین اتفاقاتی است که می‌تواند رخ بدهد. این دستگاه‌ها حاوی اطلاعات شخصی و مهمی هستند که اگر به دست شخص ناباب بیفتند می‌توانند به مشکل بزرگی تبدیل شوند.

نرم‌افزارهای زیادی وجود دارند که می‌توانند گوشی را ردیابی کنند اما وقتی گوشی گم می‌شود دیگر این نرم‌افزارها به کمک‌تان نخواهند آمد؛ چراکه باید قبل از گم شدن این نرم‌افزارها را روی دستگاه‌تان نصب کنید. گوگل برای این مشکل چاره اندیشیده و می‌توانید با این ترفند از مکان فعلی دستگاهتان با خبر شوید و حتی اطلاعات آن را پاک کنید. حتی اگر گوشی خود را در خانه گم کردید می‌توانید با گزینه Ring زنگ گوشی خود را به صدا در بیاورید. اگر جی‌پی‌اس دستگاهتان در کامل‌ترین حالت قرار داشته باشد ردیابی آن دقیق‌تر صورت می‌گیرد. مراحل زیر را دنبال کنید:

گوشی گم شده

مطمئن شوید که Android Device Manager روی دستگاهتان نصب است. از طریق کامپیوتر به این لینک مراجعه کنید. و از منو گوشی خود را انتخاب کنید. حالا می‌توانید زنگ آن را به صدا در بیاورید یا آن را قفل کنید و یا اطلاعات آن را پاک کنید. اگر Ring را انتخاب کنید گوشی شما به مدت ۵ دقیقه با بلندترین صدای ممکن زنگ خواهد خورد و برای متوقف کردن آن باید کلید Power را بفشارید.

استفاده,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 7 آبان 1396 ساعت: 6:25