آموزش اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام به صورت تصویری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی در تلگرام، توانایی اضافه کردن استیکر و متن های مختلف به تصاویر، در تلگرام می باشد. به این ترتیب بدون این که نیاز به برنامه واسطه ای داشته باشیم، می توانیم به سادگی و با بیشترین سرعت ممکن، تصاویر مورد نظر خود را ویرایش کرده و استیکرهای متنوعی را به آن اضافه کنیم و سپس آن را برای دیگران ارسال نماییم و یا به عنوان تصویر پروفایل خود قرار دهیم. در ادامه قصد داریم در رابطه با این ویژگی بیشتر توضیح داده و به طور کلی آموزش اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام را برای علاقه مندان، ارائه دهیم.

آموزش اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام

برای اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام ، چه برای تصاویر پروفایل و چه تصاویر معمولی که قصد ارسال آن را به دیگران داریم، یک روش مشخص وجود دارد. در این روش، ابتدا تصویر مورد نظر خود را از گالری یا با استفاده از دوربین گوشی، انتخاب کرده و سپس از طریق گزینه ویرایش تصویر و سپس گزینه مربوط به اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام ، استیکر یا ماسک مورد نظرمان را به تصویر اضافه نماییم. در اضافه کردن ماسک ها به تصویر، نکته جالب توجه این است که در تلگرام، همچون اینستاگرام، قابلیت اضافه کردن ماسک ها، به طور هوشمند عمل کرده و به صورت خودکار، توانایی تشخیص صورت و قرار دادن ماسک مربوطه روی آن را دارد.

با استفاده از این قابلیت می توانید تصاویر خود را جذاب تر و زیباتر نموده و سپس آن را روی پروفایل خود قرار داده و یا برای دیگران ارسال نمایید. در ادامه مراحل اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام را به صورت تصویری ارائه داده ایم تا با استفاده از آن بتوانید از جذابیت ها و امکانات تلگرام برای زیبایی تصاویر خود بهره ببرید.

  1. ابتدا تلگرام گوشی خود را اجرا کرده و به قسمت تغییر تصویر پروفایل، یا قسمت ارسال تصویر برای شخصی دیگر بروید.
  2. یک تصویر از گالری گوشی خود انتخاب کرده و گزینه ویرایش تصویر که در قسمت پایین صفحه نمایش داده شده و به شکل یک قلمو می باشد را انتخاب کنید.
  3. گزینه مربوط به اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام را که به شکل یک صورتک در قسمت پایین صفحه دیده می شود را انتخاب نمایید.
  4. از طریق منوی بالای صفحه، بسته ماسک مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تصویر اضافه نمایید.
  5. همچنین می توانید از طریق گزینه استیکرها در قسمت بالا و سمت چپ تصویر، از استیکرهای تلگرام ذخیره شده خودتان که اضافه کرده اید نیز استفاده نمایید.
مراحل تصویری اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام

مراحل تصویری اضافه کردن استیکر به عکس در تلگرام

شما می توانید به طور همزمان چندین استیکر و ماسک مختلف را برای یک تصویر انتخاب کرده و همه را با هم روی آن اعمال نمایید. ضمنا در تلگرام قابلیت ویرایش سایز ماسک یا استیکر نیز قرار داده شده است تا با استفاده از آن بتوانید به طور حرفه ای، ماسک یا استیکر خود را در تصویر اضافه نمایید. مراحل انجام این کار در تصویر بالا نمایش داده شده است.

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت: 5:46
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها