آموزش نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی از دغدغه هایی که کاربران تلگرام و به خصوص مدیران کانال ها و گروه های مختلف دارند، امکان استفاده ... با عنوان : آموزش نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر بخوانید :

یکی از دغدغه هایی که کاربران دهیم که با استفاده از آن می توان به طور همزمان تمام اکانت های خود را مدیریت کرده و پنجره های مربوط به آن ها را باز نگه دارید.

آموزش نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر

برای نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر ، در سایت ها و منابع مختلف، راه ها و روش های گوناگونی ارائه شده است، که بعضا دارای پیچیدگی های خاصی بوده و همچنین دارای کارایی لازم نیز، نمی باشند. اما یک روش یا بهتر بگوییم، یک ترفند بسیار ساده برای این امر وجود دارد که منابع زیادی به آن اشاره نکرده اند. برای این منظور تنها کافی است که تلگرام های دوم، سوم، چهارم و تا هر تعداد تلگرام را که می خواهید، در مسیر تازه ای در ویندوز، نصب نمایید. به عبارت ساده تر، در هنگام نصب تلگرام روی کامپیوتر، یک مسیر پیش فرض برای تلگرام ایجاد می گردد که فایل های مربوط به آن، در آن مسیر ذخیره می گردد. برای این که قادر به نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر باشیم، تنها کافی است، مسیر پیشفرض نمایش داده شده را برای تلگرام های بعدی، تغییر دهیم.

نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر

ابتدا فایل نصبی برنامه را اجرا کرده و در مرحله دوم مسیر پیش فرض آن را تغییر دهید و سپس ادامه مراحل نصب را پیش روید.

با استفاده از این ترفند، قادر خواهیم بود به طور همزمان چندین تلگرام را روی سیستم خود نصب کرده و همزمان تمام پنجره های مربوط به آن ها را تماشا و مدیریت نماییم. این ترفند بیشتر برای مدیران کانال ها و گروه ها قابل استفاده خواهد بود و همچنین کسانی که بسته به شرایط خود باید از چندین اکانت استفاده نمایند نیز، این روش برایشان کارآمد خواهد بود. اما اگر از جمله کاربران عادی هستید که بنا به نیاز خود دارای دو یا سه اکانت جداگانه هستید، می توانید از طریق قابلیت مدیریت همزمان چند اکانت، در خود تلگرام استفاده نمایید که در ابتدای امر به آن پرداخته شد و آموزش کامل آن در لینک آموزش استفاده از چند اکانت در تلگرام، آورده شده است.

البته روش های دیگری نیز برای نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر و استفاده از آن ها وجود دارد که به سادگی روش فوق نبوده و حداکثر برای دو یا سه اکانت قابل استفاده هستند. از جمله این روش ها می توان به استفاده از تلگرام وب و همچنین استفاده از نسخه پرتابل تلگرام اشاره داشت که حداکثر برای دو اکانت قابل استفاده خواهد بود. اما با استفاده از روش فوق، می توان صدها تلگرام را بر روی یک سیستم اجرا نمود و به مدیریت همزمان همه آن ها پرداخت. علاقه مندان نیز همچنین می توانند از طریق لینک های ارائه شده در ابتدای مطلب، آخرین بروز رسانی های مربوط به تلگرام را که دارای قابلیت مدیریت چند اکانت همزمان می باشند، دانلود کرده و از کار با این برنامه محبوب پیام رسانی، لذت ببریند.

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت: 5:46