لوکس ترین و گران ترین کشتی تفریحی در جهان | بلاگ

لوکس ترین و گران ترین کشتی تفریحی در جهان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

لوکس ترین و گران ترین کشتی تفریحی در جهان

با وجود استاندارهایی که برای کشتی های تفریحی(یات) گذاشته اند، « Admiral X Force 145» تمام آنها را شکسته و پای خود را فراتر گذاشته است. این کشتی 465 فوت طول دارد اما تنها بزرگی نیست.
با وجود استاندارهایی که برای کشتی های تفریحی(یات) گذاشته اند، « Admiral X Force 145» تمام آنها را شکسته و پای خود را فراتر گذاشته است. این کشتی 465 فوت طول دارد اما تنها بزرگی نیست، بلکه طراحی داخلی فوق العاده آن با لوسترهای کریستال و کف پوش مرمری است که آن را از دیگر کشتی ها متفاوت می کند.

در این کشتی دو استخر، دو سالن سینما، دو سکوی فرود هلیکوپتر، یک پارکینگ، چند سالن ورزش و استخرهایی دور از تخیل وجود دارد.

قیمت حدودی آن را بیش از 1 بیلیون دلار تخمین زده اند و به همین دلیل است که این کشتی یکی از گران ترین یات های جهان خواهد بود.

طراحی این کشتی را Dobroserdov با همکاری Admiral Centro Stile به عهده گرفته است و انتظار می رود که تا سال 2018 ساخت آن به اتمام برسد. آنها تصاویری از طراحی بی نظیر این کشتی را در اختیار ما گذاشته اند.

1. به این کشتی نگاه کنید، بهتر از آن را دیده اید؟

لوکس ترین و گران ترین کشتی تفریحی در جهانلوکس ترین و گران ترین کشتی تفریحی در جهان


لوکس ترین ویلاهای شمال,لوکس ترین ویلاهای ایران,لوکس ترین ویلاها,لوکس ترین وسایل منزل,لوکس ترین ویلاهای جهان,لوکس ترین ویلای شمال,لوکس ترین ویلا,لوکس ترین ویلاهای تهران,لوکس ترین وسایل خانه,لوکس ترین ویلای ایران,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : يکشنبه 25 مهر 1395 ساعت: 11:29