معرفی گرانترین و جذاب ترین کشتی های تفریحی دنیا | بلاگ

معرفی گرانترین و جذاب ترین کشتی های تفریحی دنیا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معرفی گرانترین و جذاب ترین کشتی های تفریحی دنیا


Streets Of Monaco

از قدیم گفته اند پولداری است و هزار درد!البته این جمله که امروزه بیشتر به یک طنز گفتاری تبدیل شده است گاهی واقعا مصداق دارد.یکی از این دردها تجملی است که رخ می نماید و صد البته سبک جدید زندگی همراه با شادی و رفاه نیز با خود به ارمغان می آورد.

شاید داشتن کشتی های لوکس و یا اقامت در این کشتی های مجلل، از آرزوهای دست یافتنی یا نایافتنی خیلی از انسانها باشد. کشتی هایی که با بهترین امکانات رفاهی و فناوری های روز موجود، سعی می کند برای مسافران و مالکین خود بهترین خاطرات را رقم بزند.امروزه برخی از این کشتی ها، در چنان سطحی از امکانات قرار دارند که حتی شاید بتوان گفت هر متمولی نیز قادر به خرید آنها نیست.البته به قول قدیمیها دنیا دیده بهتر از ندیده است و از آنجا که دیدن آنها در گذری کوتاه و با وسیله ای به نام رایانه خرج چندانی ندارد، لذا با هم مروری به این کشتی های تفریحی گرانقیمت می اندازیم.

طلوع خورشید (the Rising Sun)، با ارزشی معادل ۲۰۰ میلیون دلار

باور نمی کنید ولی واقعا ارزان است! بله در لیست کشتی های تفریحی، کشتی طلوع خورشید از قیمت پایینی برخوردار است؛ قیمتی معادل تیم های مطرح فوتبال در دهه ی ۱۹۹۰ و یا معادل قیمت آسمانخراش ها و یا استادیوم های ورزشی قدیمی می باشد.البته با یک حساب سرانگشتی معلوم خواهد شد که این قیمت ناچیز بیش از درآمد تولید ملی یک سوم کشورهای کوچک جهان است و حال آنکه این مبلغ صرف خرید ارزان ترین کشتی لوکس و مجلل دنیا می شود.

the Rising Sun  the Rising Sun

طراح کشتی جون بننبرگ (Jon Bannenberg) بوده و شرکت کشتی سازی لارسین (آلمانی)در سال ۲۰۰۴ مسئولیت ساخت آن را برعهده گرفت.سفارش دهنده، لری الیسون، مدیر عامل شرکت اوراکل بود.بعدها دیوید گیفن (David Geffen)، که در ابتدا مالک بیش از نیمی از کشتی بود، در سال ۲۰۱۰ کل کشتی را خریداری کرد. طول کشتی تقریبا ۱۳۸ متر است.

the Rising Sun

داشتن ۸۲ اتاق در ۵ طبقه مجزا آن را در رتبه ی یازدهمین کشتی بزرگ جهان جای داده است.از امکانات رفاهی آن می توان به سالن سینمای مجزا و زمین بسکتبال روی عرشه ی کشتی اشاره کرد.از این زمین به عنوان جایگاه فرود هلیکوپتر نیز می توان استفاده کرد.

هفت دریا (Seven Seas)، ارزشی معادل ۲۰۰ میلیون دلار

اگر کمی با کارگردانان نامی هالیوود اشنا باشید حتما مالک این کشتی را می شناسید: استیون اسپیلبرگ. سازنده ی این کشتی، یک شرکت هلندی به نام اوشن کو (Oceanco) است که این کشتی را برای پذیرایی از ۱۲ میهمان ساخته است و البته یک کابین ویژه مخصوص مالک کشتی.

Seven Seas (1) Seven Seas (2) Seven Seas (3)

...
نویسنده : بازدید : 72 تاريخ : يکشنبه 25 مهر 1395 ساعت: 11:29