معرفی بهترین و کاربردی ترین ربات های فارسی تلگرام | بلاگ

معرفی بهترین و کاربردی ترین ربات های فارسی تلگرام

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معرفی بهترین و کاربردی ترین ربات های فارسی تلگرام

اگر شما هم از افراد فعال در شبکه پرمخاطب تلگرام هستید حتما نیاز دارید این پست را مطالعه کنید. افرادی که جزو فعالان در گروه ها یا کانال های تلگرامی هستند حتما نیاز به یک سری ابزارهای جانبی دارند زیرا تلگرام به تنهایی تمامی امکانات جانبی را در اختیار شما قرار نمیدهد. از این رو ربات هایی برای رفع این نیازها توسط ایرانیان ایجاد گردیده است. امروز انزل وب را با معرفی بهترین و کاربردی ترین ربات های فارسی تلگرام همراهی کنید.

 

مهم و کاربردی ترین لیست ربات های فارسی در تلگرام

Practical and Best Persian Telegram bots

حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز داشته باشید از نرخ های روز ارز و یا سکه با خبر شوید و یا میخواهید به اخبار و اطلاعات فرهنگی دست پیدا کنید بدون اینکه در خبرنامه ها ، کانال ها و گروه ها عضو شوید که گاها باعث اتلاف وقت میشوند. چه از آن دسته افرادی باشید که از شبکه اجتماعی تلگرام برای کسب و کارتان یا تبلیغات استفاده میکنید چه از جمله افرادی که به صورت هدفمند و برای دریافت اخبار و جدیدترین اطلاعات از این اپ استفاده میکنند، در هر صورت می بایست از مهم ترین ربات های فارسی تلگرام اطلاع داشته باشید زیرا حتی برای فردی که برای اوقات فراغت و گذران وقت از این تلگرام استفاده میکند دانستن این اطلاعات کاربردی بوده تا ناخواسته و از طریق این ربات ها مورد سو استفاده قرار نگیرد. اگر استفاده از برنامه جذاب تلگرام را تازه شروع کرده اید و میخواهید با ترفندهای آن آشنا شوید حتما ترفندهای بخش اول و مجموعه ترفند های تلگرام بخش دوم  را مطالعه و یا پست سه قابلیت مخفی Telegram را بخوانید.

بهرحال چه برای گرفتن فال حافظ ، نرخ طلا ، اخبار ، ترجمه ، بازی ، اطلاعات ، رادیو و یا موزیک از ربات های تلگرام استفاده میکنید چه به عنوان ادمین و یا گرداننده گروه و یا کانال خاصی فعالیت دارید؛ ربات های تلگرام برای آسان تر شدن ، صرفه جویی در وقت و جذاب شدن پست ها جزو ملزومات محسوب میشود. در ادامه شما را با مهم ترین و کاربردی ترین ربات های فارسی Telegram آشنا میکنیم.

در ابتدا در نظر داشته باشید برای استفاده از این ربات ها باید از آخرین ورژن تلگرام استفاده کنید. همچنین برای شروع کار با این ربات ها باید دستور ” start/ ” را تایپ و ارسال کنید.

در این پست ربات هایی که قابلیت اضافه شدن به گروه را دارا هستند در جلوی هر Bot ذکر شده است. البته در ورژن جدید تلگرام برای جلوگیری از ورود اکانت های فیک به گروه ها ، قابلیت اضافه شدن افراد با یوزر نیم نخواهد بود از این رو نویسندگان bot ها باید آنها را با ورژن جدید تلگرام همخوانی دهند زیرا تلگرام راه حلی برای مستثنی کردن ربات ها در نظر گرفته است.

ربات های سرگرمی ، موزیک ، آموزشی  و اطلاع رسانی در تلگرام

ربات عماد خان ( EmadBot@ ) : این bot توسط عماد قاسمی ایجاد شده است. از ویژگی های این ربات این است که تقریبا تمام امور روزانه را پاسخگوست. مثلا پیشنهاد اینکه چه چیزی بپزید ، تاریخ و ساعت فعلی ایران ، یک بیت شعر تصادفی ، نرخ ارز در بازار و بانک مرکزی ، فال حافظ ، برعکس کردن متن ، پند و اندرز انگلیسی ، حدس زدن نمره درسی و کلی موارد دیگر. در واقع شما با استفاده از این ربات میتوانید با یک تیر چند نشان بزنید. استفاده از این ربات خیلی ساده بوده با تایپ ” / ” میتوانید لیستی از قابلیت هایی این bot را مشاهده کنید و با انتخاب یکی از گزینه های پیش رو ، نتیجه موردنظر را دریافت کنید. این ربات قابلیت اضافه شدن به گروه را داراست.

Emad

معرفی بهترین ویروس کش اندروید,معرفی بهترین وی اس تی ها,معرفی بهترین ویدیو پلیر اندروید,معرفی بهترین ورزش رزمی,معرفی بهترین وب سایت ها,معرفی بهترین وب سایت های تجارت الکترونیک,معرفی بهترین وبلاگ های فارسی,معرفی بهترین وبلاگ ها,معرفی بهترین وبلاگ,معرفی بهترین وکیل تهران,...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : جمعه 30 مهر 1395 ساعت: 12:49