آموزش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام (روش جدید)(آموزش کار در محیط تلگرام)

ساخت وبلاگ
چکیده : آموزش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام (روش جدید)         در آپدیت جدید برنامه اینستاگرام قوانین... با عنوان : آموزش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام (روش جدید)(آموزش کار در محیط تلگرام) بخوانید :

آموزش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام (روش جدید)

 

 

آموزش جدید قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام

 

 

در آپدیت جدید برنامه اینستاگرام قوانینی تعیین شده است تا نتوانید از لینک های تبلیغاتی تلگرام در اینستاگرام استفاده کنید.

 

در ادامه روش جدید قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

 

در برنامه اینستاگرام با نوشتن Telegram.me در قسمت web بیوگرافی، دیگر قادر نیستید تا دنبال کننده های خود را به صفحه پروفایل خود در برنامه تلگرام هدایت کنید. اما اکنون با یک تغییر ساده در آدرس آیدی تلگرام، می توانید این محدودیت را دور بزنید.

کافی است به جای عبارت Telegram.me از /http://tlgrm.me استفاده کنید. یعنی اگر یوزر شما در تلگرام SarzaminDownload میباشد، باید به صورت زیر لینک را وارد کنید.

 

tlgrm.me/SarzaminDownload

آموزش قرار دادن زیرنویس روی فیلم,آموزش قرار دادن نی در دهان,آموزش قرار دادن دوبله روی فیلم,آموزش قرار دادن صوت دوبله,آموزش قرار دادن برنامه در بازار,آموزش قرار دادن عکس در وبلاگ,آموزش قرار دادن لنز در چشم,آموزش قرار دادن لوگو روی عکس,آموزش قرار دادن عکس روی آهنگ,آموزش قرار دادن صدا روی فیلم,...
نویسنده : بازدید : 23 تاريخ : جمعه 30 مهر 1395 ساعت: 12:50